Spolupracujeme
s profesionály
z byznysu i nezisku

PORADÍ I VÁM

Naši lektoři vás naučí základní byznysovou gramotnost, předají prezentační dovednosti, poradí s finančním plánem a projdou všechny nástroje potřebné k tomu, abyste otestovali životaschopnost vašeho projektu. Mentoři vám pomohou odhalit potenciál vašeho podnikání a budou oporou na vaší cestě. Zkrátka každý vás může něco naučit.

2024

Juraj Kováč

LEKTOR

Zakladatel programu “Rozbehni sa!”, kde učí lidi, jak rozběhnout jejich business nápad do 100 €. Garant projektů Nejlepší nápad, iNOVEum a Social Impact Award Slovensko, které rozvíjejí podnikavost studentů na středních a vysokých školách. Bývalý prezident AIESEC Slovensko a člen Alumni Hall of Fame.

Milan Pařil

LEKTOR a MENTOR

Pracuje jako kouč, trenér a konzultant společností v režimu start-up až po nadnárodní korporace a veřejnou správu. Řídí společnost Inpram, zaměřuje se na strategii a vizi. Má zkušenosti z firem jakými jsou např. Telefónica O2, GTS Czech, PyrotekCZ, Imparta Ltd., Jihomoravské inovační centrum atp.

Tomáš Řemínek

LEKTOR

Bývalý ředitel neziskové organizace Informační středisko Mikuláš, o. p. s., která se zabývala náhradní rodinnou péčí. Vedl také organizaci Felicius, o. p. s., pořádající osobnostně rozvojové akce. Spoluzaložil chráněnou dílnu Lemniskáta – život bez bariér, o. p. s., kde působí v dozorčí radě. Od roku 2014 řídí Nadaci Lilie & Karla Janečkových a od roku 2018 je členem správní rady Nadačního fondu Eduzměna, který spoluzakládal.

Martin Hak

LEKTOR

Vypravěč příběhů. Vede kurzy, dílny i osobní tréninky zaměřené na vyprávění nebo obecněji na práci s příběhem. Pracuje s rodiči, učiteli, knihovníky, s lidmi, co vedou lidi, s divadelníky, psychology, básníky, lektory či faráři. Věří, že příběh a jeho živé vyprávění je tím nejúžasnějším dorozumívacím prostředkem a že vypravěčské řemeslo je tu pro ty, které dorozumívání zajímá víc než komunikace.

Sidney Zdeněk Hornych

MENTOR

Nadšenec pro strojové učení a umělou inteligenci. Založil společnost SOCIFI zaměřenou na monetizaci a analýzu bezdrátových sítí. Rozjel digitální agenturu PositiveZero, která pracovala pro společnosti jako Microsoft, Heineken nebo Škoda Auto. Cenné zkušenosti získal během podnikání v Silicon Valley. Je zakladatelem společnosti IMMERSIANS. Primárně rozvíjí technologie ve společnostech KINTARA a GRASII.

Lukáš Konečný

LEKTOR

Junior Partner ve venture capital platformě Y Soft Ventures, kde se vedle podpory zainvestovaných startupů stará o provoz a finanční řízení. Je jedním z expertních hodnotitelů Evropské komise a TAČR. Jako konzultant provádí začínající podnikatele jejich prvními businessovými kroky a těm zkušenějším pomáhá mít pořádek (nejen) ve financích, strategických plánech, obchodních modelech a nastavení businessu směrem dovnitř i ven. Nejradši relaxuje s (bas)kytarou v ruce.

Jakub Hejzlar

LEKTOR

Spoluzaložil portál pro sdílení výukových materiálů Učitelnice, kde získává cenné zkušenosti a aktuálně vede celý tým Učitelnice. Věří, že jednotliví učitelé jsou ti odborníci, kteří přinesou tolik potřebnou změnu v přístupu ke vzdělávání. Nemá rád granty a dotace, protože odvádí pozornost a svazují ruce při budování produktu nebo služby.

Petra Cihlářová

MENTORKA

Ředitelka společnosti UP 271, která spravuje portfolio startupů svěřeneckého fondu Trust 21 a zároveň soukromé investice Karla Janečka. Zaměřením projektová manažerka a konzultantka, která se věnovala zejména procházením změn ve společnostech a nastavování interních procesů. Zkušenosti má z menších českých společností, přes bankovní korporace až po 7 let konzultování a lektorování v tzv. „Velké 4“. Poslední 3 roky se naplno věnuje zejména startupům a částečně i filantropickým aktivitám v podobě členství ve správních či dozorčích radách. Práce s lidmi ji fascinuje natolik, že po absolvování různých koučovacích výcviků přešla na výcvik psychoterapeutický, který snad za rok dokončí.

Michaela Dvořáková

MENTORKA

Věří, že je dobré znát svou vlastní hodnotu. Pomůže to totiž nejen jedinci, ale také společnosti. Tak přistupuje k práci, vedení lidí i osobním vztahům. Je CEO Žen s.r.o., mentoruje, vymýšlí a propojuje, projekty i lidi. Vidí věci „out of the box“, což vnímá jako svou výhodu.

Seznamte se s experty z dalších let

2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016

Pomáháme rozjet byznys těm,
které kromě dobročinnosti láká
i finanční udržitelnost.

Kontakty

MICHAELA ZEZULOVÁ
Koodinátorka projektu a péče o komunitu
michaela.zezulova@nadacelkj.cz
DRAHOMÍRA PODAŘILOVÁ
Akcelerátor a program pro veřejnost
drahomira.podarilova@nadacelkj.cz
ZUZÁNA DOLEŽALOVÁ

Napište nám

Pořadatelem akce je Nadace Lilie & Karla Janečkových.
Chcete se na něco zeptat? Rádi vám poradíme.

8 + 3 =

Odesláním potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami zpracování osobních údajů.
Nadace
Lilie & Karla
Janečkových
Zapova 18
Praha 5
150 00
 
IČO: 02576040